Sparta Tworóg - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

10

02-2016

środa

11

02-2016

czwartek

12

02-2016

piątek

13

02-2016

sobota

14

02-2016

niedziela

15

02-2016

pon.

16

02-2016

wtorek

Reklama

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Aktualności

Sparing 2# Sparta Tworóg 3-5 Zryw Radonia

  • autor: sparta_tworog, 2016-01-31 11:55

W drugim spotkaniu kontrolnym w Tarnowskich Górach-Jordanie grając w bardzo okrojonym składzie przegrywamy z drużyną Zrywu Radonia 5-3 (3-1).

Trzy bramki dla naszego zespołu zdobył Łukasz Chmiel.

Skład: Wojciech Rurański (10' Michał Gad)- Jakub Łagowski, Robert Jaruszowiec, Robert Klak, Adam Zuber, Marcin Kaszuba, Łukasz Chmiel, Waldemar Żelosko, Tomasz Karkocha- Jan Pipke


Sparing 2#: Sparta Tworóg- Zryw Radonia

  • autor: sparta_tworog, 2016-01-29 21:33

Jutro o godzinie 17:15 na boisku ze sztuczną murawą w Tarnowskich Górach- Jordanie , piłkarze Sparty Tworóg rozegrają drugi sparing tej zimy. Rywalem czarno-czerwonych będzie Zryw Radonia.


Sparing 1# Orzech 2-1 (0-1) Tworóg

  • autor: sparta_tworog, 2016-01-23 20:09

W pierwszym tegorocznym spotkaniu po bardzo dobrym widowisku przegrywamy z Sokołem Orzech 2-1 (0-1). Bramkę dla naszego zespołu zdobył w 12 minucie spotkania Marcin Kaszuba.

Skład: Jan Pipke- Jakub Łagowski, Denis Brol, Daniel Nokielski, Robert Klak, Kacper Żelosko, Łukasz Chmiel, Waldemar Żelosko, Adam Zuber, Tomasz Karkocha, Marcin Kaszuba

Trener: Andrzej Lewandowski


Sparing 1#: Sokół Orzech - Sparta Tworóg

  • autor: sparta_tworog, 2016-01-21 18:27

W pierwszym tegorocznym sparingu - 23 stycznia podejmiemy na boisku przy MDK Jordan w Tarnowskich Górach drużynę Sokoła Orzech. Zespół na co dzień występuje w IV grupie katowickiej klasy okręgowej.

Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17:15.


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Promień GlinicaSparta Tworóg (s)
Promień Glinica 3:2 Sparta Tworóg (s)
2015-11-08, 14:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Promień Glinica 3:2 Sparta Tworóg (s)
Rybak Ciasna 3:2 Błękitni Herby
Ruch Kochanowice 1:1 LKS Sieraków Śląski (s)
Pokój Sadów 0:0 Śląsk Koszęcin (s)
Mechanik Kochcice (s) 6:2 Unia Lisowice (b)
Małapanew Kuczów (b) 7:2 Żwirex Hadra
Warta Kamieńskie Młyny (s) 19:0 MLKS II Woźniki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 344, wczoraj: 224
ogółem: 540 008

statystyki szczegółowe