Sparta Tworóg - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

29

10-2018

pon.

Logowanie

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Krzysztof Dudek
Krzysztof Dudek 2115 minut
2. Robert Klak
Robert Klak 2100 minut
3. Adam Zuber
Adam Zuber 1990 minut
4. Daniel Nokielski
Daniel Nokielski 1695 minut
5. Kacper Żelosko
Kacper Żelosko 1650 minut
6. Kamil Baran
Kamil Baran 1440 minut
7. Marian Kasperski
Marian Kasperski 1436 minut
8. Andrzej Gliwa
Andrzej Gliwa 1205 minut
9. Marcin Szwinge
Marcin Szwinge 1190 minut
10. Jan Pipke
Jan Pipke 1170 minut
11. Waldemar Byszewski
Waldemar Byszewski 1116 minut
12. Damian Stachańczyk
Damian Stachańczyk 1080 minut
13. Damian Zuber
Damian Zuber 1010 minut
14. Jan Pownuk
Jan Pownuk 720 minut
15. Jakub Łagowski
Jakub Łagowski 700 minut
16. Michał Grzybek
Michał Grzybek 665 minut
17. Robert Jaruszowiec
Robert Jaruszowiec 630 minut
18. Andrzej Matysek
Andrzej Matysek 618 minut
19. Michał Pysik
Michał Pysik 445 minut
20. Denis Brol
Denis Brol 375 minut
21. Tomasz Staś
Tomasz Staś 360 minut
22. Kamil Pipke
Kamil Pipke 250 minut
23. Grzegorz Zimnowoda
Grzegorz Zimnowoda 195 minut
24. Krzysztof Siwy
Krzysztof Siwy 180 minut
25. Werner Nawrocki
Werner Nawrocki 65 minut
26. Łukasz Nanzka
Łukasz Nanzka 65 minut
27. Maksymilian Konieczny
Maksymilian Konieczny 60 minut
28. Dawid Szafranek
Dawid Szafranek 50 minut
29. Bartosz Łasa
Bartosz Łasa 45 minut
30. Gabriel Konieczny
Gabriel Konieczny 25 minut
31. Artur Ciągwa
Artur Ciągwa 20 minut
32. Marek Bartoń
Marek Bartoń 20 minut

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Unia LisowiceSparta Tworóg
Unia Lisowice 2:4 Sparta Tworóg
2017-06-15, 14:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
Unia Lisowice 2:4 Sparta Tworóg

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Sparta Tworóg - Huragan Jezioro (s)
Pokój Sadów - Unia II Kalety (b)
Śląsk Koszęcin - Błękitni Herby
Rybak Ciasna - Unia Lisowice
Ruch Kochanowice - Małapanew Kuczów
Promień Glinica - Mechanik Kochcice
Płomień Przystajń (b) - Orzeł Babienica/Psary (s)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 95
ogółem: 685 640

statystyki szczegółowe