Sparta Tworóg - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

29

10-2018

pon.

Logowanie

Transfery

Jesień 2015

Adam Zuber- Sparta Tworóg u16

Łukasz Piejek- Sparta Tworóg u16

Dariusz Kiołbasa- wolny zawodnik

Andrzej Matysek- Orzeł Koty

Robert Jaruszowiec- wznowił treningi

Waldemar Żelosko- powrót po kontuzji

Bogdan Brol- wznowił treningi

 

Patryk Korkus- nie wznowił treningów

 Rafał Gad- nie wznowił treningów

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiosna 2015

Michał Gawlik- Sparta Tworóg u16

 Łukasz Chmiel- Sparta Tworóg u16

Tomasz Karkocha- Sparta Tworóg u16

 Jan Pownuk- wolny zawodnik

Michał Gad- wolny zawodnik

Bartosz Łasa- PTS Rodło Górniki

Jakub Łagowski- Sparta Tworóg u16

Robert Klak- powrót z wypożyczenia Iskra Połomia

 

Marcin Karkocha- Orzeł Koty

Damian Zuber- Zryw Radonia

Paweł Jonecko- Orzeł Koty

Adam Gluch- Orzeł Koty

Wojciech Pilarski- Orzeł Koty

 Krzysztof Sobotta- Koniec gry

Rafał Sobania- Iskra Połomia

Robert Jaruszowiec- rezygnacja z gry

Bogdan Brol- nie wznowił treningów

Sebastian Sołtys- nie wznowił treningów

Mateusz Łagowski- nie wznowił treningów

Krzysztof Fuchs- nie wznowił treningów

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jesień 2014

 

    Wojciech Pilarski- LKS "Orzeł" Koty

 

  Robert Klak ---> LKS "Iskra" Połomia

  Andrzej Matysek ---> LKS Orzeł Koty

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Unia LisowiceSparta Tworóg
Unia Lisowice 2:4 Sparta Tworóg
2017-06-15, 14:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
Unia Lisowice 2:4 Sparta Tworóg

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Sparta Tworóg - Huragan Jezioro (s)
Pokój Sadów - Unia II Kalety (b)
Śląsk Koszęcin - Błękitni Herby
Rybak Ciasna - Unia Lisowice
Ruch Kochanowice - Małapanew Kuczów
Promień Glinica - Mechanik Kochcice
Płomień Przystajń (b) - Orzeł Babienica/Psary (s)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 105, wczoraj: 95
ogółem: 685 678

statystyki szczegółowe