Sparta Tworóg - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-13 Sparta Tworóg 0:2 Błękitni Herby relacja ›
2016-08-14 Pokój Sadów 2:4 Płomień Przystajń (b) zobacz ›
2016-08-14 Śląsk Koszęcin 2:0 Unia II Kalety (b) zobacz ›
2016-08-14 Rybak Ciasna 1:0 Huragan Jezioro (s) zobacz ›
2016-08-14 Ruch Kochanowice 3:3 Unia Lisowice zobacz ›
2016-08-14 Promień Glinica 9:0 Małapanew Kuczów zobacz ›
2016-08-14 Orzeł Babienica/Psary (s) 1:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
2016-08-20 Płomień Przystajń (b) 1:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
2016-08-20 Huragan Jezioro (s) 4:0 Ruch Kochanowice zobacz ›
2016-08-20 Błękitni Herby 7:2 Rybak Ciasna zobacz ›
2016-08-20 Promień Glinica 5:0 Unia Lisowice zobacz ›
2016-08-21 Małapanew Kuczów 1:3 Orzeł Babienica/Psary (s) zobacz ›
2016-08-21 Unia II Kalety (b) 2:1 Sparta Tworóg relacja ›
2016-08-21 Pokój Sadów 3:1 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2016-08-27 Śląsk Koszęcin 2:2 Płomień Przystajń (b) zobacz ›
2016-08-27 Sparta Tworóg 2:2 Pokój Sadów relacja ›
2016-08-27 Promień Glinica 1:0 Huragan Jezioro (s) zobacz ›
2016-08-27 Orzeł Babienica/Psary (s) 7:2 Unia Lisowice zobacz ›
2016-08-28 Rybak Ciasna 2:2 Unia II Kalety (b) zobacz ›
2016-08-28 Ruch Kochanowice 3:4 Błękitni Herby zobacz ›
2016-08-28 Mechanik Kochcice 0:2 Małapanew Kuczów zobacz ›
2016-09-03 Śląsk Koszęcin 1:2 Sparta Tworóg relacja ›
2016-09-03 Unia Lisowice 2:4 Mechanik Kochcice zobacz ›
2016-09-03 Huragan Jezioro (s) 1:5 Orzeł Babienica/Psary (s) zobacz ›
2016-09-03 Błękitni Herby 1:6 Promień Glinica zobacz ›
2016-09-04 Unia II Kalety (b) 6:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
2016-09-04 Pokój Sadów 2:4 Rybak Ciasna zobacz ›
2016-09-04 Małapanew Kuczów 5:0 Płomień Przystajń (b) zobacz ›
2016-09-10 Sparta Tworóg 1:3 Płomień Przystajń (b) relacja ›
2016-09-10 Promień Glinica 4:0 Unia II Kalety (b) zobacz ›
2016-09-10 Orzeł Babienica/Psary (s) 3:1 Błękitni Herby zobacz ›
2016-09-10 Mechanik Kochcice 1:3 Huragan Jezioro (s) zobacz ›
2016-09-11 Rybak Ciasna 1:1 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2016-09-11 Ruch Kochanowice 1:0 Pokój Sadów zobacz ›
2016-09-11 Małapanew Kuczów 6:0 Unia Lisowice zobacz ›
2016-09-17 Sparta Tworóg 3:1 Rybak Ciasna relacja ›
2016-09-17 Śląsk Koszęcin 0:5 Ruch Kochanowice zobacz ›
2016-09-17 Błękitni Herby 1:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
2016-09-17 Huragan Jezioro (s) 4:0 Małapanew Kuczów zobacz ›
2016-09-18 Pokój Sadów 0:4 Promień Glinica zobacz ›
2016-09-18 Unia II Kalety (b) 1:7 Orzeł Babienica/Psary (s) zobacz ›
2016-11-13 Płomień Przystajń (b) 3:7 Unia Lisowice zobacz ›
2016-09-24 Promień Glinica 2:0 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2016-09-24 Orzeł Babienica/Psary (s) 6:2 Pokój Sadów zobacz ›
2016-09-24 Unia Lisowice 2:4 Huragan Jezioro (s) zobacz ›
2016-09-25 Ruch Kochanowice 5:1 Sparta Tworóg relacja ›
2016-09-25 Rybak Ciasna 4:3 Płomień Przystajń (b) zobacz ›
2016-09-25 Mechanik Kochcice 2:5 Unia II Kalety (b) zobacz ›
2016-09-25 Małapanew Kuczów 5:1 Błękitni Herby zobacz ›
2016-10-01 Błękitni Herby 9:1 Unia Lisowice zobacz ›
2016-10-01 Śląsk Koszęcin 3:3 Orzeł Babienica/Psary (s) zobacz ›
2016-10-01 Sparta Tworóg 0:2 Promień Glinica relacja ›
2016-10-01 Rybak Ciasna 1:1 Ruch Kochanowice zobacz ›
2016-10-02 Płomień Przystajń (b) 2:1 Huragan Jezioro (s) zobacz ›
2016-10-02 Unia II Kalety (b) 2:1 Małapanew Kuczów zobacz ›
2016-10-02 Pokój Sadów 3:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
2016-10-08 Orzeł Babienica/Psary (s) 5:0 Sparta Tworóg relacja ›
2016-10-08 Ruch Kochanowice 7:2 Płomień Przystajń (b) zobacz ›
2016-10-08 Unia Lisowice 4:4 Unia II Kalety (b) zobacz ›
2016-10-08 Huragan Jezioro (s) 2:3 Błękitni Herby zobacz ›
2016-10-09 Promień Glinica 0:2 Rybak Ciasna zobacz ›
2016-10-09 Mechanik Kochcice 5:3 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2016-10-09 Małapanew Kuczów 2:0 Pokój Sadów zobacz ›
10  Płomień Przystajń (b) 1:0 Błękitni Herby zobacz ›
10  Unia II Kalety (b) 1:7 Huragan Jezioro (s) zobacz ›
10  Pokój Sadów 4:1 Unia Lisowice zobacz ›
10  Śląsk Koszęcin 2:6 Małapanew Kuczów zobacz ›
10  Rybak Ciasna 2:5 Orzeł Babienica/Psary (s) zobacz ›
10  Ruch Kochanowice 1:6 Promień Glinica zobacz ›
10  2016-10-15 Sparta Tworóg 1:5 Mechanik Kochcice relacja ›
11  Promień Glinica 2:0 Płomień Przystajń (b) zobacz ›
11  Orzeł Babienica/Psary (s) 2:1 Ruch Kochanowice zobacz ›
11  Mechanik Kochcice 4:1 Rybak Ciasna zobacz ›
11  Unia Lisowice 2:2 Śląsk Koszęcin zobacz ›
11  Huragan Jezioro (s) 4:1 Pokój Sadów zobacz ›
11  Błękitni Herby 2:0 Unia II Kalety (b) zobacz ›
11  2016-10-23 Małapanew Kuczów 6:1 Sparta Tworóg zobacz ›
12  Płomień Przystajń (b) 1:1 Unia II Kalety (b) zobacz ›
12  Pokój Sadów 5:1 Błękitni Herby zobacz ›
12  Śląsk Koszęcin 5:0 Huragan Jezioro (s) zobacz ›
12  Rybak Ciasna 3:4 Małapanew Kuczów zobacz ›
12  Ruch Kochanowice 0:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
12  Promień Glinica 2:2 Orzeł Babienica/Psary (s) zobacz ›
12  2016-10-29 Sparta Tworóg 3:4 Unia Lisowice relacja ›
13  Unia II Kalety (b) 0:3 Pokój Sadów zobacz ›
13  Błękitni Herby 2:1 Śląsk Koszęcin zobacz ›
13  Unia Lisowice 3:5 Rybak Ciasna zobacz ›
13  Małapanew Kuczów 5:0 Ruch Kochanowice zobacz ›
13  Mechanik Kochcice 0:4 Promień Glinica zobacz ›
13  Orzeł Babienica/Psary (s) 7:0 Płomień Przystajń (b) zobacz ›
13  2016-11-06 Huragan Jezioro (s) 1:1 Sparta Tworóg relacja ›
14  2017-04-01 Płomień Przystajń (b) 1:6 Pokój Sadów zobacz ›
14  2017-04-01 Unia II Kalety (b) 3:1 Śląsk Koszęcin zobacz ›
14  2017-04-01 Błękitni Herby 1:2 Sparta Tworóg relacja ›
14  2017-04-01 Huragan Jezioro (s) 1:2 Rybak Ciasna zobacz ›
14  2017-04-01 Unia Lisowice 3:0 Ruch Kochanowice zobacz ›
14  2017-04-01 Małapanew Kuczów 1:0 Promień Glinica zobacz ›
14  2017-04-01 Mechanik Kochcice 2:5 Orzeł Babienica/Psary (s) zobacz ›
15  2017-04-08 Mechanik Kochcice 1:1 Płomień Przystajń (b) zobacz ›
15  2017-04-08 Orzeł Babienica/Psary (s) 4:1 Małapanew Kuczów zobacz ›
15  2017-04-08 Ruch Kochanowice 1:3 Huragan Jezioro (s) zobacz ›
15  2017-04-08 Rybak Ciasna 0:0 Błękitni Herby zobacz ›
15  2017-04-08 Sparta Tworóg 2:0 Unia II Kalety (b) relacja ›
15  2017-04-08 Śląsk Koszęcin 2:4 Pokój Sadów zobacz ›
15  2017-04-08 Unia Lisowice 2:2 Promień Glinica zobacz ›
16  2017-04-22 Płomień Przystajń (b) 4:1 Śląsk Koszęcin zobacz ›
16  2017-04-22 Pokój Sadów 2:3 Sparta Tworóg relacja ›
16  2017-04-22 Unia II Kalety (b) Rybak Ciasna 17:00
16  2017-04-22 Błękitni Herby Ruch Kochanowice 17:00
16  2017-04-22 Huragan Jezioro (s) Promień Glinica 17:00
16  2017-04-22 Unia Lisowice 0:4 Orzeł Babienica/Psary (s) zobacz ›
16  2017-04-22 Małapanew Kuczów Mechanik Kochcice 17:00
17  2017-04-29 Sparta Tworóg 4:1 Śląsk Koszęcin relacja ›
17  2017-04-29 Mechanik Kochcice Unia Lisowice 16:00
17  2017-04-29 Orzeł Babienica/Psary (s) Huragan Jezioro (s) 16:00
17  2017-04-29 Promień Glinica Błękitni Herby 16:00
17  2017-04-29 Ruch Kochanowice Unia II Kalety (b) 16:00
17  2017-04-29 Rybak Ciasna Pokój Sadów 16:00
17  2017-04-29 Płomień Przystajń (b) Małapanew Kuczów 16:00
18  2017-05-03 Płomień Przystajń (b) 3:2 Sparta Tworóg relacja ›
18  2017-05-03 Unia II Kalety (b) 0:5 Promień Glinica zobacz ›
18  2017-05-03 Błękitni Herby 1:2 Orzeł Babienica/Psary (s) zobacz ›
18  2017-05-03 Huragan Jezioro (s) 0:4 Mechanik Kochcice zobacz ›
18  2017-05-03 Śląsk Koszęcin 2:0 Rybak Ciasna zobacz ›
18  2017-05-03 Pokój Sadów 3:3 Ruch Kochanowice zobacz ›
18  2017-05-03 Unia Lisowice 2:1 Małapanew Kuczów zobacz ›
19  2017-05-06 Rybak Ciasna 1:4 Sparta Tworóg relacja ›
19  2017-05-06 Ruch Kochanowice 1:1 Śląsk Koszęcin zobacz ›
19  2017-05-06 Promień Glinica 4:1 Pokój Sadów zobacz ›
19  2017-05-06 Orzeł Babienica/Psary (s) 1:0 Unia II Kalety (b) zobacz ›
19  2017-05-06 Mechanik Kochcice 2:2 Błękitni Herby zobacz ›
19  2017-05-06 Małapanew Kuczów 7:2 Huragan Jezioro (s) zobacz ›
19  2017-05-06 Unia Lisowice 2:4 Płomień Przystajń (b) zobacz ›
20  2017-05-13 Sparta Tworóg 0:2 Ruch Kochanowice relacja ›
20  2017-05-13 Płomień Przystajń (b) Rybak Ciasna 16:00
20  2017-05-13 Śląsk Koszęcin Promień Glinica 16:00
20  2017-05-13 Pokój Sadów Orzeł Babienica/Psary (s) 16:00
20  2017-05-13 Unia II Kalety (b) Mechanik Kochcice 16:00
20  2017-05-13 Błękitni Herby Małapanew Kuczów 16:00
20  2017-05-13 Huragan Jezioro (s) Unia Lisowice 16:00
21  2017-05-20 Huragan Jezioro (s) Płomień Przystajń (b) 15:00
21  2017-05-20 Unia Lisowice Błękitni Herby 15:00
21  2017-05-20 Małapanew Kuczów Unia II Kalety (b) 15:00
21  2017-05-20 Mechanik Kochcice Pokój Sadów 15:00
21  2017-05-20 Orzeł Babienica/Psary (s) Śląsk Koszęcin 15:00
21  2017-05-20 Promień Glinica 7:1 Sparta Tworóg relacja ›
21  2017-05-20 Ruch Kochanowice Rybak Ciasna 15:00
22  2017-05-27 Sparta Tworóg 0:4 Orzeł Babienica/Psary (s) relacja ›
22  2017-05-27 Płomień Przystajń (b) Ruch Kochanowice 15:00
22  2017-05-27 Unia II Kalety (b) Unia Lisowice 15:00
22  2017-05-27 Błękitni Herby Huragan Jezioro (s) 15:00
22  2017-05-27 Rybak Ciasna Promień Glinica 15:00
22  2017-05-27 Śląsk Koszęcin Mechanik Kochcice 15:00
22  2017-05-27 Pokój Sadów Małapanew Kuczów 15:00
23  2017-06-03 Mechanik Kochcice 5:0 Sparta Tworóg relacja ›
24  2017-06-10 Sparta Tworóg 3:1 Małapanew Kuczów relacja ›
25  2017-06-15 Unia Lisowice 2:4 Sparta Tworóg relacja ›
26  2017-06-18 Sparta Tworóg Huragan Jezioro (s) 14:00
26  2017-06-18 Pokój Sadów Unia II Kalety (b) 17:00
26  2017-06-18 Śląsk Koszęcin Błękitni Herby 17:00
26  2017-06-18 Rybak Ciasna Unia Lisowice 17:00
26  2017-06-18 Ruch Kochanowice Małapanew Kuczów 17:00
26  2017-06-18 Promień Glinica Mechanik Kochcice 17:00
26  2017-06-18 Płomień Przystajń (b) Orzeł Babienica/Psary (s) 17:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Unia LisowiceSparta Tworóg
Unia Lisowice 2:4 Sparta Tworóg
2017-06-15, 14:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
Unia Lisowice 2:4 Sparta Tworóg

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Sparta Tworóg - Huragan Jezioro (s)
Pokój Sadów - Unia II Kalety (b)
Śląsk Koszęcin - Błękitni Herby
Rybak Ciasna - Unia Lisowice
Ruch Kochanowice - Małapanew Kuczów
Promień Glinica - Mechanik Kochcice
Płomień Przystajń (b) - Orzeł Babienica/Psary (s)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 45, wczoraj: 53
ogółem: 669 373

statystyki szczegółowe