Sparta Tworóg - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

29

10-2018

pon.

Logowanie

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 19 51 16 3 0 76 - 21 +55
2. bz 18 44 14 2 2 65 - 11 +54
3. bz 18 33 11 0 7 54 - 36 +18
4. bz 18 26 7 5 6 40 - 35 +5
5. plus 24 26 8 2 14 37 - 66 -29
6. minus 18 25 7 4 7 35 - 52 -17
7. minus 17 24 7 3 7 38 - 36 +2
8. minus 18 23 7 2 9 43 - 44 -1
9. bz 17 22 7 1 9 37 - 37 0
10. bz 17 22 6 4 7 32 - 42 -10
11. bz 18 19 5 4 9 36 - 45 -9
12. bz 17 18 5 3 9 27 - 47 -20
13. bz 18 16 4 4 10 40 - 70 -30
14. bz 19 14 3 5 11 31 - 49 -18

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 10 25 8 1 1 36 - 6 +30
2. 9 25 8 1 0 36 - 8 +28
3. 9 24 8 0 1 38 - 7 +31
4. 8 14 4 2 2 16 - 19 -3
5. 8 13 4 1 3 24 - 15 +9
6. 9 13 4 1 4 24 - 22 +2
7. 12 13 4 1 7 19 - 27 -8
8. 8 12 4 0 4 15 - 27 -12
9. 9 11 3 2 4 22 - 21 +1
10. 9 11 3 2 4 19 - 22 -3
11. 10 11 3 2 5 22 - 26 -4
12. 8 10 3 1 4 17 - 16 +1
13. 9 10 2 4 3 15 - 20 -5
14. 10 9 2 3 5 22 - 30 -8

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 10 26 8 2 0 40 - 13 +27
2. 8 19 6 1 1 29 - 5 +24
3. 8 15 4 3 1 18 - 9 +9
4. 12 13 4 1 7 18 - 39 -21
5. 9 12 4 0 5 20 - 21 -1
6. 8 12 4 0 4 17 - 22 -5
7. 9 11 3 2 4 14 - 21 -7
8. 10 11 3 2 5 19 - 33 -14
9. 9 10 3 1 5 19 - 22 -3
10. 9 9 3 0 6 16 - 29 -13
11. 9 8 2 2 5 14 - 24 -10
12. 8 7 2 1 5 18 - 40 -22
13. 9 6 1 3 5 12 - 20 -8
14. 10 3 0 3 7 12 - 27 -15

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Promień Glinica 13 34 11 1 1 47 - 6 +41
2. Orzeł Babienica/Psary (s) 13 33 10 3 0 56 - 17 +39
3. Małapanew Kuczów 13 27 9 0 4 43 - 25 +18
4. Błękitni Herby 13 22 7 1 5 34 - 30 +4
5. Huragan Jezioro (s) 13 19 6 1 6 31 - 23 +8
6. Mechanik Kochcice 13 18 5 3 5 26 - 27 -1
7. Rybak Ciasna 13 18 5 3 5 29 - 35 -6
8. Pokój Sadów 13 16 5 1 7 27 - 31 -4
9. Unia II Kalety (b) 13 15 4 3 6 24 - 38 -14
10. Płomień Przystajń (b) 13 15 4 3 6 22 - 40 -18
11. Ruch Kochanowice 13 14 4 2 7 29 - 35 -6
12. Śląsk Koszęcin 13 10 2 4 7 23 - 33 -10
13. Unia Lisowice 13 9 2 3 8 31 - 59 -28
14. Sparta Tworóg 13 8 2 2 9 16 - 39 -23

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Orzeł Babienica/Psary (s) 6 18 6 0 0 20 - 4 +16
2. Sparta Tworóg 11 18 6 0 5 21 - 27 -6
3. Promień Glinica 5 10 3 1 1 18 - 5 +13
4. Płomień Przystajń (b) 5 10 3 1 1 13 - 12 +1
5. Mechanik Kochcice 5 8 2 2 1 14 - 8 +6
6. Pokój Sadów 5 7 2 1 2 16 - 13 +3
7. Unia Lisowice 5 7 2 1 2 9 - 11 -2
8. Małapanew Kuczów 5 6 2 0 3 11 - 11 0
9. Ruch Kochanowice 5 5 1 2 2 7 - 10 -3
10. Rybak Ciasna 4 4 1 1 2 3 - 7 -4
11. Śląsk Koszęcin 6 4 1 1 4 8 - 16 -8
12. Unia II Kalety (b) 4 3 1 0 3 3 - 9 -6
13. Huragan Jezioro (s) 4 3 1 0 3 6 - 14 -8
14. Błękitni Herby 4 2 0 2 2 4 - 6 -2

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. Sparta Tworóg XXX 1:54:13:10:20:22:20:23:43:11:32:0 - 0:4
2. Mechanik Kochcice5:0 XXX 5:34:12:20:4 - - - 0:21:12:51:32:5
3. Śląsk Koszęcin1:2 - XXX 2:0 - - 2:40:5 - 2:62:22:05:03:3
4. Rybak Ciasna1:4 - 1:1 XXX 0:0 - - 1:1 - 3:44:32:21:02:5
5. Błękitni Herby1:21:12:17:2 XXX 1:6 - - 9:1 - - 2:0 - 1:2
6. Promień Glinica7:1 - 2:00:2 - XXX 4:1 - 5:09:02:04:01:02:2
7. Pokój Sadów2:33:13:12:45:10:4 XXX 3:34:1 - 2:4 - - -
8. Ruch Kochanowice5:10:11:1 - 3:41:61:0 XXX 3:3 - 7:2 - 1:3 -
9. Unia Lisowice2:42:42:23:5 - 2:2 - 3:0 XXX 2:12:44:42:40:4
10. Małapanew Kuczów6:1 - - - 5:11:02:05:06:0 XXX 5:0 - 7:21:3
11. Płomień Przystajń (b)3:21:14:1 - 1:0 - 1:6 - 3:7 - XXX 1:12:1 -
12. Unia II Kalety (b)2:1 - 3:1 - - 0:50:36:2 - 2:1 - XXX 1:71:7
13. Huragan Jezioro (s)1:10:4 - 1:22:3 - 4:14:0 - 4:0 - - XXX 1:5
14. Orzeł Babienica/Psary (s)5:01:1 - - 3:1 - 6:22:17:24:17:01:0 - XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Unia LisowiceSparta Tworóg
Unia Lisowice 2:4 Sparta Tworóg
2017-06-15, 14:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
Unia Lisowice 2:4 Sparta Tworóg

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
Sparta Tworóg - Huragan Jezioro (s)
Pokój Sadów - Unia II Kalety (b)
Śląsk Koszęcin - Błękitni Herby
Rybak Ciasna - Unia Lisowice
Ruch Kochanowice - Małapanew Kuczów
Promień Glinica - Mechanik Kochcice
Płomień Przystajń (b) - Orzeł Babienica/Psary (s)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 75, wczoraj: 95
ogółem: 685 648

statystyki szczegółowe