Logowanie

Aktualności

Kolejny sparing z Nitronem Krupski Młyn.

• autor: Sebastianus, 2011-07-28 20:56

W najblizszą sobotę zagramy ostatni już przed sezonem ligowym sparing z drużyną z Krupskiego Młyna. Mecz na stadionie w Tworogu o godz. 16.00. Zbiórka o 15.20 w budynku klubowym.

• Komentarzy [13]
  • czytano: [931]

autor: ~dondiego80 2011-07-30 19:32:24

avatar mecz w sumie zakończył się wynikiem 4:4rnPierwsza połowa dla Nitronu,druga dla Sparty...warte odnotowania jest to,że gospodarze na sparing nie załatwili sędziego!!! A potem osoba która "gwizdała" bez pomocy bocznych sędziów była obiektem dwin i wyzwisk...Brawo!!! A-klasa nie potrafiąca załatwić sędziego,tego jeszcze nie było...pretensje Panowie miejcie do siebie!!!

autor: RAFAL79MANU 2011-07-30 20:53:24

Profil RAFAL79MANU w Futbolowo Kolego,pretensje do siebie to mamy za 1 połowę.Szkoda tylko że "pan sędzia" w 2 połówce za wszelką cenę starał się was uchronić od porażki,bo brak liniowych go nie usprawiedliwia za sytuacje w których się "popisał".A wy pozbierajcie się w końcu i awansujcie do A-klasy a nie żyjcie przeszłością bo to co było już nie wróci.

autor: ~dondiego80 2011-07-30 21:00:01

avatar "Pan sędzia" powiadasz....ten miły Pan który się zgodził posędziować nie jest sędzią...poza tym brak liniowych-ewidentnie brak przy ostatnich bramkach Sparty i Nitronu-nie powinno być ani jednej uznanej.Mam nadzieję,że nastepnym razem sam wejdziesz posędziować i sprawisz się lepiej. Powodzenia w rozgrywkach:)

autor: ~On 2011-07-30 21:46:36

avatar Dondiego..i po co sie odzywasz .. co Ci przyjdzie z tego .. ze popiszesz tutaj pokaz sie lepiej na boisku a gadanie zostaw dla innych bez sensu szukanie sporu .. sparing to sparing ..

autor: ~anonim 2011-07-31 00:20:28

avatar "A potem osoba która "gwizdała" bez pomocy bocznych sędziów była obiektem dwin i wyzwisk" jak ktos sie podejmuje sedziowania to musi sie z tym liczyc byl stronniczy bylo widac tyle w temacie. gratulacje remisu i powodzenia w sezonie.

autor: ~hh 2011-07-31 11:57:12

avatar Krupa raczej nie awansuje...słaba gra

autor: ~anonim 2011-07-31 13:40:10

avatar do hh: Byłeś na meczu?? w 1 połowie nie schodziliśmy z połowy Tworoga drugą trochę gorzej nam poszło ale gra była dobra jeszcze bez kilku zawodników

autor: ~byly zawodnik nitronu 2011-08-01 10:04:57

avatar Panowie to Spatra gra w A kl a nie nitron niestety.Zremisowali i mysla ze juz powinni awansowac.Kiedys Sparta bramki by nam nie strzelila ale teraz sa zdecydowanie lepsi i duzo pracy was jeszcze czeka zeby awansowac.Powodzenia w sezonie

autor: ~anonim 2011-08-01 11:41:12

avatar nie chodzi, że zremisowali i już chodzi o awans. Wynik jest nie ważny popatrz jak Nitron się prezentował w I poł. II poł. myśleli że dowiozą ten wynik do końca i gra się skończyła

autor: ~anonim 2011-08-02 15:56:37

avatar żyjecie przeszłościom jakby była c klasa to byście spadli sezon temu gracie jak pokrakirn

autor: ~anonim 2011-08-02 15:57:56

avatar krupy poziom w sezonie 2011/2012 to c klasarnrn

autor: ~WRRRR 2011-08-03 12:14:15

avatar OBYŚ ANONIM SIĘ NIE ZDZIWIŁ JAK ŁATWO MOŻNA DO B-KLASY LECIEĆ.A Z B-KLASY SIĘ WYDOSTAĆ TO KOSZMAR. A JAK OSTATNIE LATA POKAZUJĄ ,DRUŻYNY KTÓRE WCHODZĄ DO A-KLASY SĄ W CZOŁÓWCE ALBO WCHODZĄ DO OKRĘGÓWKI. WIĘC JUŻ TAK SIĘ NIE CHWAŁ A-KLASĄ.PS. POKRAKI STRZELIŁY WAM TRZY BRAMKI(4 -TEJ NIE LICZĘ BO BYŁA OSTRO SPALONA)rnPOZDRAWIAM NORMALNYCH Z TWOROGA

autor: ~anonim 2011-09-13 20:31:20