Logowanie

Aktualności

Wygrana z Arki Bożka.

• autor: Sebastianus, 2011-09-25 19:56

Po jednostronnym meczu wygrywamy 1:0 z drużyną beniaminka. Krótka relacja poniżej.......

Zgodnie z założeniami przedmeczowymi od początku ruszylismy na naszego rywala, grając wysokim presingiem. Zawodnicy z Bytomia mieli wyraźne problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy w tej części meczu. Mimo, naszej wyraźnej przewagi nie udało się zdobyć bramki, choć okazję ku temu były naprawdę dobre. Druga połowa była nieco bardziej wyrównana, choć to Sparta była drużyną, której bardziej zależało na zdobyciu bramki. Gdy już myśleliśmy, że mecz zakończy się niesprawiedliwym remisem zdobywamy bramkę po rzucie rożnym. Dośrodkowuje Janiga, a piłkę w siatce umieszcza Gliwa.

Dodać trzeba, że Andrzej Gliwa sprawił sobie tą bramką idealny prezent na 40-te urodziny. Po meczu mały gill i pełna mobilizacja przed wyjazdem do Stolarzowic.