Logowanie

Aktualności

Sparingowe zwycięstwo

• autor: grzela86, 2012-03-15 23:43

W niedziele rozegraliśmy kolejny mecz towarzyski - naszym rywalem był klub z Połomii. Choć początkowo sparing został zaplanowany  z "Jedność" Boronów - jak się okazało drużyna ta odmówiła rozegrania meczu kilka dni przed zaplanowanym terminem. Korzystając z "wolnego weekendu" Iskry Połomia udało nam się rozegrać mecz kontrolny...

W pierwszej połowie dwukrotnie Iskra obejmowała prowadzenie. Bramkę na 1:1 bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył T. Janiga. Z kolei drugą bramkę dla Sparty strzelił W. Żelosko i do przerwy  utrzymał się remis 2:2. Warto podkreślić, iż w pierwszej odsłonie meczu Sparta zmarnowała parę dogodnych sytuacji do zdobycia bramek. Parę minut po rozpoczęciu drugiej połowy meczu Iskra po raz ostatni obejmuje prowadzenie i strzela jak się okazało ostatnią bramkę w tym meczu. Bramkę wyrównującą strzela T. Janiaga. Od tego momentu drużyna Iskry opada z sił w konsekwencji Sparta w krótkim czasie strzela 3 bramki, dwie autorstwa W. Zelosko. Raz na listę strzelców wpisał się G. Pysik.