Logowanie

Aktualności

Kolejne 3 punkty!

• autor: Sebastianus, 2012-04-23 22:29

Po słabej pierwszej i znacznie lepszej drugiej połowie wygrywamy ostatecznie z Unią Świerklaniec 4:1. Krótki opis w rozwinięciu.

W pierwszej połowie w zasadzie nie działo się nic ciekawego. Unia utrzymywała się częściej przy piłce, Sparta zaś dobrze się broniła i groźnie kontratakowała. Druga połowa była znacznie ciekawsza. Najpierw w 60 min mocno zza pola karnego strzela Zuber, a odbitą przez bramkarza piłkę dobija Żelosko W. Zaledwie minutę po objęciu prowadzenia Sparta użądliła po raz drugi. Tym razem dobrze w polu karnym znalazł się, wprowadzony chwilę wcześniej Moc. Po kolejnych pięciu minutach do siatki po precyzyjnym strzale trafia Zuber. Kolejne minuty to totalna dominacja Sparty, która zwieńczona zostaje czwartą bramką autorstwa Zelosko W. Na otarcie łez, w jednej z ostatnich akcji meczu bramkę, po szybkiej kontrze zdobywają przyjezdni. Generalnie plus za drugą połowę i niezłą jak na nas skuteczność.