Logowanie

Aktualności

Sparta Tworóg 1-3 (0-1) LKS Sieraków Śląski

• autor: Bayern22, 2013-05-11 22:04

Trzecią porażkę z rzędu notuje nasza drużyna. Tym razem komplet punktów z Tworoga wywozi Sieraków Sl. wygrywając 3-1 (1-0)

RELACJA W ROZWINIĘCIU...

Niestety po raz kolejny w tej rundzie pomimo niezłego meczu nie udaje się zdobyć punktów. Pierwsza połowa toczona pod dyktando gości, szczególnie stałe fragmenty gry w wykonaniu Sierakowa siały duży zament w naszych szykach obronnych, po jednym z takich dosrodkowań goście są blisko zdobycia - ostatecznie piłka ląduje na poprzeczce. Na prowadzenie przyjezdni wychodzą w 32 minucie kiedy to w naszym polu karnym napastnik Sierakowa ogrywa naszych dwóch obrońców i silnym strzałem w krótki róg bramki strzeżonej przez Mateusza Pykę zdobywa gola. Sparta budzi się w ostatnich 10 minutach pierwszej połowy kiedy to najpierw Bartek Łasa z trudnej piłki uderza ta niestety ląduje nad poprzeczką i wreszcie akcja z 42 minuty gdy Adaś Gluch niczym Messi wyprowadza piłkę z własnej połowy mija kolejnych graczy gości jak w slalomie narciarskim niestety będąc w polu karnym brakuje już mu sił na oddanie precyzyjnego strzału.

Druga połowa a w zasadzie dobre 30 minut  to zdecydowana przewaga Tworoga który praktycznie nie daje wyjść gością z ich połowy. Potwierdzeniem dobrej gry Sparty jest gol z 57 minuty kiedy to precyzyjne dośrodkowanie Andrzeja Gliwy strzałem głową na bramkę zamienia Bartek Łasa. Wyrównujący gol jeszcze bardziej mobilizuje naszych zawodników, niestety liczne strzały albo mijają swiatło bramki Sierakowa albo są na tyle słabe że bramkarz przyjezdnych nie ma problemu z ich wyłapaniem. Na domiar złego jedna z nielicznych akcji gości w drugich 45 minutach kończy się bramką - szybko wyprowadzony kontratak przyjezdnych w 75 minucie i "strzał życia" jednego z zawodników gości kończy się utratą drugiej bramki. Tworóg próbuje dążyć do zdobycia wyrównującej bramki angazując coraz to więcej swoich graczy w akcje ofensywne, niestety kończy się to utratą 3 bramki...

LKS SPARTA TWORÓG - LKS SIERAKÓW SL 1-3 (0-1)

Bramka: Bartek Łasa

SPARTA: M.PYKA - A.GLUCH,M.ŁAGOWSKI,D.NOKIELSKI,R.KLAK - T.JANIGA,A.GLIWA,G.PYSIK(80min M.PYSIK),M.MOC(65min R.SOBANIA) - D.ZUBER,B.ŁASA