Logowanie

Aktualności

TYLKO REMIS

• autor: Bayern22, 2013-06-06 11:03

Remisem 1-1 kończy się środowy zaległy mecz pomiędzy Spartą Tworóg a Sląskiem Koszęcinem.Dodajmy tylko remisem bowiem takie mecze jak wczorajszy powinno się wygrywać...

RELACJA W ROZWINIĘCIU...

Nie udaje się Tworogowi podtrzymać zwycięskiej serii meczy bowiem Sparta remisuje z Koszęcinem 1-1 (0-1).Pierwsza połowa to dosyc wyrównany przebieg spotkania z mało ilością sytuacji podbramkowych. Niestety jeden jedyny błąd naszej defensywy w tym meczu spowodował że w 32 minucie tracimy bramkę. Sami w pierwszych 45 minutach zdobywamy 2 gole niestety za każdym razem sędzia boczny sygnalizuje pozycję spaloną - czy słusznie?

Druga połowa to już wyrazna dominacja naszej drużyny okraszona tylko jedną bramką Krzysztofa Rogozinskiego z 56 minuty - ni to strzał ni dośrodkowanie Krzysia piłka odbija się od jednego z obrońców Sląska myli bramkarza i wpada do bramki.Pomimo dużej przewagi w grze naszego zespołu zwycięskiej bramki nie udaje się nam strzelić - o ile potrafiliśmy płynnie przeprowadzać piłkę z formacji obronnej do pomocy o tyle już w i przed polem karnym przeciwnika trafialiśmy na "mur" graczy Koszecina których celem było wywiezienie chociażby jednego punktu z Tworoga.

A już w najbliższą sobotę zapraszamy na nasze boisko na godz.17.00 gdzie zmierzymy się z liderem Orłem Psary-Babienica.

SPARTA TWORÓG - SLĄSK KOSZĘCIN 1-1 (0-1)

SPARTA: M.PYKA - D.NOKIELSKI(46min R.KLAK),M.ŁAGOWSKI,K,SOBOTTA,A.GLUCH - T.JANIGA,G.PYSIK(65min B.ŁASA),A.GLIWA,W.ŻELOSKO - K.MIELCZAREK(55min K.ROGOZIŃSKI),D.ZUBER(78min M.MOC)