Logowanie

Aktualności

PRZEGRANA PO WALCE

• autor: Bayern22, 2013-08-05 09:19

Unia Kalety to kolejny sparingpartner na drodze przygotowań naszej druŻyny do rozgrywek lublinieckiej "A"klasy. Mecz odbył się w niedzielne popołudnie na bocznym boisku Sparty...

WIĘCEJ W ROZWINIĘCIU...

Do  spotkania przystępujemy niestety osłabieni brakiem kilku zawodników ofensywnych i to ma odzwierciedlenie w pierwszej połowie kiedy to drużyna gości wyraznie dominuje nad naszym zespołem i czego efektem jest stracona bramka w 25 minucie. Druga połowa to już wyraznie lepsza gra naszej drużyny i zdobyty wyrównujący gol autorstwa Michała Pysika w 60 minucie. Niestety krótka ławka rezerwowych skutkuje utratą w ostatnich 15 minutach 3 bramek i przegrywamy to spotkanie 1-4...

SPARTA TWORÓG - UNIA KALETY 1-4 (0-1)

SPARTA: P.JONECKO - R.GAD,D.NOKIELSKI,M.PYKA,D.BOMBKA(46min K.SIWY) - A.GLUCH,A.GLIWA,Z.TESTOWANY(46min R.KLAK),T.JANIGA - S.SOŁTYS,M.PYSIK