Sparta Tworóg - strona nieoficjalna

pon.

Porażka na zakończenie!!

• autor: Sebastianus, 2010-11-14 15:47
Krótka relacja w rozwinięciu....
Niestety ostatni mecz przed przerwą zimową zakończył się naszą porażką. Jednak pierwsze 20 minut spotkania to wyraźna dominacja zespołu z Tworoga, która została udokumentowana jedną bramką. Tylko jedną bramką bo powinno ich być więcej. Ową bramkę zdobył po indywidualnej akcji i strzale z 16 metrów Marcin Karkocha. Po stracie bramki zespół z Brzezin ruszył do ataku, nie potrafił jednak stworzyć dogodnych sytuacji. I gdy wydawało się, że tak zakończy się pierwsza połowa na pomoc gościom przyszła pogoda i boisko, które przez tą pierwszą miejscami nie nadawało się do gry. W niegroźnej sytuacji piłka dostała dziwnego poślizgu,co poniekąd wymusiło kiks naszego obrońcy i zawodnik z Brzezin nieoczekiwanie dla siebie znalazł się w sytuacji sam na sam, co skrzętnie wyorzystał. Druga połowa zaczęła się tak jak skończyła pierwsza czyli w teoretycznie niegroźnej sytuacji piłka przypadkowo odbiła się od kilku zawodników i trafiła pod nogi napastnika drużyny Orła, który dopełnił tylko formalności. Przy wyniku 2 do 1 dla gości Sparta nie mając wyboru zaatakowała większą ilością zawodników i powino to przynieść wymierną korzyść w postaci bramek. Tego dnia jednak goście mieli wiele szczęścia i jak nie słupek to obrońca w ostatniej chwili wybijał piłkę z linii bramowej. Mimo naszych starań wynik już się nie zmienił i po ostatnim meczu pozostał wielki niedosyt. Miejmy nadzieję, że przełozy się on na mobilizację w trakcie okresu przygotowawczego.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Unia LisowiceSparta Tworóg
Unia Lisowice 2:4 Sparta Tworóg
2017-06-15, 14:00:00
    relacja »